دوره MFP - قبولی پزشکی در اروپا

تحصیل پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی و فیزیوتراپی در اروپا با برگزاری دوره MFP و ایجاد شرایط لازم برای پذیرش پزشکی در بهترین دانشگاه‌های انگلستان، چک، مجارستان، لهستان و … .

دوره MFP (Medical Foundation Program) در گلوکال کالج، دوره‌ی آمادگی برای شرکت در آزمون ورودی پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی و فیزیوتراپی دانشگاه‌های اروپا و انگلستان است که مهارت‌های شما را به سطح مورد نیاز برای ورود به یک دانشگاه معتبر جهانی می‌رساند. دوره MFP گلوکال کالج دو بار در سال و در ترم پاییز و زمستان پذیرش دارد.

متقاضیان با ثبت نام در ترم پاییز گلوکال کالج، از مهر تا خرداد، به مدت یک سال تحصیلی، در دوره‌های آماده‌سازی آزمون ورودی، برای تحصیل پزشکی در دانشگاه‌های اروپا آماده می‌شوند.

متقاضیانی که در ترم دوم ثبت نام می‌کنند، اجازه حضور در دوره‌های فشرده گلوکال کالج را خواهند داشت و همزمان با دانشجویان ترم پاییز، دوره را به اتمام خواهند رساند تا فرصت شرکت در آزمون ورودی دانشگاه‌ها در همان سال تحصیلی را داشته باشند.

دوره‎‌های آمادگی آزمون پزشکی اروپا (دوره MFP) برای گروه‌‎های بسیاری از جمله دانش‌آموزان سال آخر دبیرستان، دارندگان مدرک دیپلم تجربی و ریاضی و همچنین دانشجویان و فارغ‎‌التحصیلان دانشگاهی که قصد تغییر رشته و ورود به رشته‌های علوم پزشکی را دارند، مناسب است.

زمان ثبت‌نام

ترم پاییز : April – September

ترم زمستان : October – January   

شرایط سنی

۱۶ تا ۳۰ سال 

مدت زمان دوره

۹ ماه (یک سال تحصیلی)

زبان آموزش

انگلیسی | مطابق با استانداردهای آموزشی اروپا

پیش نیاز دوره

دیپلم ۱۲ ساله | نمره آیلتس ۴/۵ یا معادل آن | معدل دروس تخصصی بالای ۱۵